21.9 C
Czech
Čtvrtek 25. července 2024

Přivítejte léto se Xiaomi a ušetřete při nákupu špičkových technologií!

Léto je tady a s ním přichází i tradiční slevová akce od Xiaomi! Užijte si léto naplno s těmi nejlepšími produkty, které vám zpříjemní horké letní dny. Do 28. července 2024, či do vyprodání zásob, máte jedinečnou příležitost pořídit si špičkové výrobky Xiaomi za fantastické ceny. Ať už hledáte nový mobil, chytré hodinky, sluchátka, bezpečnostní kamery nebo třeba elektrickou koloběžku, Xiaomi má nabídky, které by vám neměly uniknout.

Jerome Powell: Zvýšená inflace není jediným rizikem, kterému čelíme

Federální rezervní systém pokračuje v hledání křehké rovnováhy mezi podporou hospodářského růstu a řízením inflace. Nedávná prohlášení představitelů Fedu osvětlují jejich opatrný přístup. Navzdory solidnímu tempu expanze americké ekonomiky přetrvávají obavy o dosažení cílů v oblasti zaměstnanosti a inflace.

Rychlá online půjčka do 15 minut

Nezaslal vám zaměstnavatel včas peníze, nebo jste jen nevyšli kvůli nečekaným výdajům? Řešením nemusí být omezení životního standardu, ale krátkodobá online půjčka, která pokryje všechny základní výdaje domácnosti, aniž by ji výrazně zatížila. Finanční prostředky navíc můžete mít na účtu do čtvrt hodiny i během víkendu.

Jakou částku si do výplaty půjčíte

Každá situace si žádá individuální řešení, takže vám nikdo nebude nutit nějakou minimální výši. Půjčíte si tolik, kolik skutečně potřebujete: společnost Tetička.cz nabízí půjčku od 1 000 do 10 000 Kč a je pouze na vás, o jakou částku si řeknete. Sami jistě víte nejlépe, kolik peněz je k vyřešení vaší situace potřeba, nikdo jiný by to rozhodovat neměl.

Na jak dlouho je krátkodobý úvěr

Tento druh půjčky je vhodný v případě, kdy nevyjdete s penězi, protože jste například museli pořizovat novou pračku nebo chladničku, bez níž se domácnost neobejde. Online půjčku tak můžete dostat na 5 až 30 dní, a opět záleží na vás, na jak dlouho to bude. Platí však jednoduché pravidlo, že čím kratší splatnost zvolíte, tím méně uhradíte na poplatcích.

Schválení žádosti o půjčku do 5 minut

Abyste nezůstali v nejistotě a nemuseli hledat další řešení, vyhodnotí poskytovatel všechny žádosti ihned po přijetí. Ať je všední den nebo víkend, nezabere to obvykle déle než 5 minut, díky čemuž se rychle dozvíte, zda-li a kdy půjčku do výplaty dostanete. Žádat přitom můžete online z mobilního telefonu nebo počítače, kde vyplníte všechny důležité informace.

Za 10 minut máte úvěr na účtu

Jakmile je vše ověřené a schválené, přistoupí nebankovní společnost k samotnému vyplacení peněz na účet. Jelikož dnes podporuje většina bankovních domů okamžité platby, bude vám online půjčka připsána už do 10 minut, ať je všední den nebo víkend. To vám umožní vyřešit vše potřebné v co nejkratším čase, aniž byste se omezili na životním standardu.

Sledujte nás na sítích

Čtvrtletní zisk společnosti Ryanair klesl téměř o polovinu, ceny letenek se snížily

Oblíbená nízkonákladová letecká společnost Ryanair zaznamenala 46procentní pokles čtvrtletního zisku po zdanění, což vedlo k poklesu jejích akcií. Letecká společnost to přičítá nižšímu než očekávanému cenovému rozpětí letenek a načasování velikonoční sezóny.

NEJNOVĚJŠÍ

Čtvrtletní zisk společnosti Ryanair klesl téměř o polovinu, ceny letenek se snížily

Oblíbená nízkonákladová letecká společnost Ryanair zaznamenala 46procentní pokles čtvrtletního zisku po zdanění, což vedlo k poklesu jejích akcií. Letecká společnost to přičítá nižšímu než očekávanému cenovému rozpětí letenek a načasování velikonoční sezóny.