25.8 C
Czech
Pátek 29. září 2023

Nestlé vstupuje na trh brazilských luxusních cukrovinek

Společnost Nestlé kupuje většinový podíl v brazilském výrobci prémiové čokolády Grupo CRM. Švýcarská potravinářská skupina se snaží expandovat do luxusních cukrovinek.

Čína vyplácí odměnu, pokud je čerstvá nevěsta mladší 25 let

V čínském kraji zavedli nové opatření na podporu dřívějšího manželství. Vláda nabízí „peněžní odměnu“ pro páry, pokud je nevěsta ve věku 25 let nebo mladší.

Rychlá online půjčka do 15 minut

Nezaslal vám zaměstnavatel včas peníze, nebo jste jen nevyšli kvůli nečekaným výdajům? Řešením nemusí být omezení životního standardu, ale krátkodobá online půjčka, která pokryje všechny základní výdaje domácnosti, aniž by ji výrazně zatížila. Finanční prostředky navíc můžete mít na účtu do čtvrt hodiny i během víkendu.

Jakou částku si do výplaty půjčíte

Každá situace si žádá individuální řešení, takže vám nikdo nebude nutit nějakou minimální výši. Půjčíte si tolik, kolik skutečně potřebujete: společnost Tetička.cz nabízí půjčku od 1 000 do 10 000 Kč a je pouze na vás, o jakou částku si řeknete. Sami jistě víte nejlépe, kolik peněz je k vyřešení vaší situace potřeba, nikdo jiný by to rozhodovat neměl.

Na jak dlouho je krátkodobý úvěr

Tento druh půjčky je vhodný v případě, kdy nevyjdete s penězi, protože jste například museli pořizovat novou pračku nebo chladničku, bez níž se domácnost neobejde. Online půjčku tak můžete dostat na 5 až 30 dní, a opět záleží na vás, na jak dlouho to bude. Platí však jednoduché pravidlo, že čím kratší splatnost zvolíte, tím méně uhradíte na poplatcích.

Schválení žádosti o půjčku do 5 minut

Abyste nezůstali v nejistotě a nemuseli hledat další řešení, vyhodnotí poskytovatel všechny žádosti ihned po přijetí. Ať je všední den nebo víkend, nezabere to obvykle déle než 5 minut, díky čemuž se rychle dozvíte, zda-li a kdy půjčku do výplaty dostanete. Žádat přitom můžete online z mobilního telefonu nebo počítače, kde vyplníte všechny důležité informace.

Za 10 minut máte úvěr na účtu

Jakmile je vše ověřené a schválené, přistoupí nebankovní společnost k samotnému vyplacení peněz na účet. Jelikož dnes podporuje většina bankovních domů okamžité platby, bude vám online půjčka připsána už do 10 minut, ať je všední den nebo víkend. To vám umožní vyřešit vše potřebné v co nejkratším čase, aniž byste se omezili na životním standardu.

Sledujte nás na sítích

Nissan: Všechny nové modely představené v Evropě budou plně elektrické

Společnost Nissan Motor Co v pondělí uvedla, že všechny její nové evropské modely budou plně elektrické a do roku 2030 plánuje prodávat na kontinentu pouze elektrická vozidla.

NEJNOVĚJŠÍ

Nissan: Všechny nové modely představené v Evropě budou plně elektrické

Společnost Nissan Motor Co v pondělí uvedla, že všechny její nové evropské modely budou plně elektrické a do roku 2030 plánuje prodávat na kontinentu pouze elektrická vozidla.