21.9 C
Czech
Čtvrtek 25. července 2024

Přivítejte léto se Xiaomi a ušetřete při nákupu špičkových technologií!

Léto je tady a s ním přichází i tradiční slevová akce od Xiaomi! Užijte si léto naplno s těmi nejlepšími produkty, které vám zpříjemní horké letní dny. Do 28. července 2024, či do vyprodání zásob, máte jedinečnou příležitost pořídit si špičkové výrobky Xiaomi za fantastické ceny. Ať už hledáte nový mobil, chytré hodinky, sluchátka, bezpečnostní kamery nebo třeba elektrickou koloběžku, Xiaomi má nabídky, které by vám neměly uniknout.

CNN oznamuje rozsáhlou reorganizaci a snížení počtu zaměstnanců v souvislosti s digitální expanzí

CNN odhalila plány na významnou restrukturalizaci, která má posílit její digitální přítomnost a zároveň ovlivnit přibližně 100 pracovních míst. Tento krok je součástí širší strategie digitální transformace, kterou nastínil generální ředitel Mark Thompson. Cílem změn je zefektivnit provoz a vytvořit nové příležitosti k růstu a zároveň zdůraznit význam jednotného zpravodajství.

Thompson zdůraznil, že do konce roku bude na webu CNN spuštěn produkt předplatného. Zaměří se na posílení zapojení uživatelů a videoobsahu. Posun směrem k většímu zaměření na video odráží závazek stanice poskytovat zpravodajství prostřednictvím dynamických metod vyprávění příběhů. Díky plánům na sloučení týmů lineárního a digitálního zpravodajství do jedné globální zpravodajské organizace je CNN připravena využít své rozmanité silné stránky napříč platformami.

Součástí reorganizace je zřízení laboratoře TV Futures Lab. Ta bude inovovat programy pro digitální platformy a zlepšovat zážitek z lineárního zpravodajství. Kromě toho CNN zavede nové kanály FAST založené na CNN Originals a CNN en Español, které budou vycházet vstříc vyvíjejícím se preferencím spotřebitelů digitálního streamingu. Tyto iniciativy ukazují, že CNN se aktivně přizpůsobuje měnícímu se prostředí konzumace zpravodajství.

Integrace AI

S rozšiřováním digitálního působení CNN se společnost rovněž snaží diverzifikovat zdroje příjmů a zlepšit uživatelský zážitek. Investicemi do nových příjmových možností a vývojem inovativních digitálních produktů se CNN snaží upevnit svou pozici přední světové zpravodajské značky. Očekává se, že strategická integrace technologie umělé inteligence a datové vědy dále zvýší kvalitu žurnalistiky a zapojení publika.

Pro podporu kulturních změn a podporu rozmanitého a inkluzivního pracovního prostředí zřídila CNN kulturní výbor, který se zaměřuje na klíčové priority, jako je spolupráce, transparentnost a neustálý růst. Televize se zavázala posilovat postavení svých zaměstnanců a podporovat kulturu respektu a inovací. Navzdory snižování počtu zaměstnanců se CNN věnuje poskytování podpory a zdrojů dotčeným zaměstnancům, včetně odstupného a kariérního poradenství.

Reorganizace představuje pro CNN klíčový okamžik, kdy se vydává na novou kapitolu digitálních inovací a růstu. S obnoveným zaměřením na digitální strategii, video obsah a diverzifikaci příjmů je televize připravena přizpůsobit se vyvíjejícím se preferencím publika a technologickému pokroku.

Sledujte nás na sítích

Čtvrtletní zisk společnosti Ryanair klesl téměř o polovinu, ceny letenek se snížily

Oblíbená nízkonákladová letecká společnost Ryanair zaznamenala 46procentní pokles čtvrtletního zisku po zdanění, což vedlo k poklesu jejích akcií. Letecká společnost to přičítá nižšímu než očekávanému cenovému rozpětí letenek a načasování velikonoční sezóny.

NEJNOVĚJŠÍ

Čtvrtletní zisk společnosti Ryanair klesl téměř o polovinu, ceny letenek se snížily

Oblíbená nízkonákladová letecká společnost Ryanair zaznamenala 46procentní pokles čtvrtletního zisku po zdanění, což vedlo k poklesu jejích akcií. Letecká společnost to přičítá nižšímu než očekávanému cenovému rozpětí letenek a načasování velikonoční sezóny.